Blog
Blog

Vitamin C Rapid 1000 mg

Dr.Candy Pharma Vitamin C Rapid eff.tbl.20x1000mg
Doplněk stravy se sladidly

Charakteristika:

Vitamin C podporuje imunitní systém, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů. Působí jako antioxidant. Verze Vitamin C Rapid 1 000 mg je ve formě šumivých tablet s vysokou dávkou Vitaminu C a s přírodním aromatem červeného pomeranče. Ideální na rozpuštění ve sklenici vody. Doplněk stravy se sladidly.

Složení:

Vitamin C (kyselina askorbová) 1 000 mg, plnidlo: sorbitol, kyselina: kyselina citrónová, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, aroma: přírodní aroma červeného pomeranče, pomerančové aroma, barvivo: betakaroten, protispékavá látka: polyethylenglykol, sladidlo: sukralóza, neohesperidin DC.

Doporučené dávkování a způsob užití:

Děti od 6 let půl tablety 1× obden. Děti od 12 let a dospělí 1 tableta 1× obden. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 20 šumivých tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Vitamin C Rapid eff.tbl.20x1000mg neobsahuje oranžová žluť/žluť SY (E110), azorubin (E122), červeň allura AC (E129), indigokarmín (E132), acesulfam K (E950), aspartam (E951), cyklamát sodný (E952), dihydrát sodné soli sacharinu (E954), draselná sůl acesulfamu (E962), polyvinylpyrrolidon/povidon/PVP (E1201).

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Vitamin C Rapid eff.tbl.20x1000mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 129 Kč

(Doporučené akce: akční cena 99 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Vitamin C Rapid eff.tbl.20x1000mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.

 

Článek na blogu

PRO PACIENTY

Vážení pacienti, ve spolupráci s PharmDr. Alicí Hamplovou jsme si pro Vás na blogu připravili edukativní článek Vše o vitaminu C. Článek určený pro širokou veřejnost.