Blog
Blog

Vitamin C Akut 1000 mg

Dr.Candy Pharma Vitamin C Akut tbl.100x1000mg
Doplněk stravy

Charakteristika:

Vitamin C podporuje imunitní systém, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů. Působí jako antioxidant. Verze Vitamin C Premium 1 000 mg obsahuje navíc prášek z šípků a tableta se postupně uvolňuje – technologie Timed Release, což několikanásobně zvyšuje dostupnost Vitaminu C pro organismus. Doplněk stravy.

Složení:

Vitamin C (kyselina askorbová) 1 000 mg, prášek z šípků 30 mg, plnidlo: fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmethylcelulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, protispékavá látka: kyselina stearová, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování a způsob užití:

1 tableta 1x obden.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 100 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Vitamin C Akut tbl.100x1000mg neobsahuje polyvinylpyrrolidon/povidon/PVP (E1201).

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Vitamin C Akut tbl.100x1000mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 299 Kč

(Doporučené akce: akční cena 229 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Vitamin C Akut tbl.100x1000mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.

 

Článek na blogu

PRO PACIENTY

Vážení pacienti, ve spolupráci s PharmDr. Alicí Hamplovou jsme si pro Vás na blogu připravili edukativní článek Vše o vitaminu C. Článek určený pro širokou veřejnost.

 

Galerie: