Blog
Blog

Vitamin C 250mg

Dr.Candy Pharma Vitamin C tbl.100x250mg
Doplněk stravy se sladidlem

Charakteristika:

Vitamin C podporuje imunitní systém, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů. Působí jako antioxidant. Verze Vitamin C 250 mg skvěle chutná – obsahuje přírodní citrónové aroma, a navíc další antioxidant vitamin B2. Doplněk stravy se sladidlem.

Složení:

Vitamin C (kyselina askorbová) 250 mg, kolagenní hydrolyzát, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: mastek, stearan hořečnatý, sladidlo: sukralosa, riboflavin (vitamin B2), přírodní citrónové aroma.

Doporučené dávkování a způsob užití:

1 tableta 1-2x denně.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Obsah balení:

Balení obsahuje 100 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr. Candy Pharma Vitamin C tbl. 100x250mg neobsahuje hlinitý lak oranžové žluti (E110).

 

Příbalový leták:

Dr. Candy Pharma Vitamin C tbl. 100x250mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 119 Kč

(Doporučené akce: akční cena 99 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2021

 

Produkt Dr. Candy Pharma Vitamin C tbl. 100x250mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.

 

Článek na blogu

PRO PACIENTY

Vážení pacienti, ve spolupráci s PharmDr. Alicí Hamplovou jsme si pro Vás na blogu připravili edukativní článek Vše o vitaminu C. Článek určený pro širokou veřejnost.