Blog
Blog

Rutin Premium tbl.50

Dr.Candy Pharma Rutin Premium tbl.50x100mg/25mg
Doplněk stravy se sladidly

Charakteristika:

Přípravek Rutin Premium obsahuje vyváženou kombinaci vitaminu C a rutinu. Rutin patří mezi bioflavonoidy a podporuje působení vitaminu C. Rutin přírodního původu z extraktu z květu jerlínu japonského. Vitamin C podporuje imunitní systém a přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Doplněk stravy.

Složení:

Vitamin C (kys. L-askorbová) 100 mg, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, maltodextrin, sladidlo: sorbitol, rutin (ext. z  květu jerlínu japonského) 25 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý. 

Doporučené dávkování a způsob užití:

Dospělí 1–2 tablety 3× denně. Děti od 3 let 1 tableta 1–2× denně. Zapít sklenicí vody.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 50 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Rutin Premium tbl.50x100mg/25mg neobsahuje oxid titaničitý (E171).

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Rutin Premium tbl.50x100mg/25mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 129 Kč

(Doporučené akce: akční cena 99 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Rutin Premium tbl.50x100mg/25mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.