Blog
Blog

Probionex Kids tbl.60

Dr.Candy Pharma Probionex Kids tbl.60
Doplněk stravy se sladidly

Charakteristika:

Přípravek s  lahodnou příchutí malin obsahuje komplexní pro děti vhodnou mikrobiální kulturu 5 kmenů probiotik (laktobacilů a bifidobakterií) obohacenou o prebiotikum inulin. Tableta obsahuje 1,5 mld. CFU, jednotek živých bakterií tvořící kolonie, vhodných při a po užívání antibiotik. Doplněk stravy se sladidly.

Složení:

Sladidlo: sorbitol, inulin 50 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, vitamin C (kys. L-askorbová) 20 mg, malinové aroma, kyselina: kyselina citrónová, protispékavá látka: stearan hořečnatý, probiotické kultury (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus casei), sladidlo: sukralóza.

Doporučené dávkování a způsob užití:

Děti od 6 let 1 tableta 1–3× denně. Děti od 3 do 6 let 1 tableta 1× denně. Tablety se můžou rozkousat, vycucat nebo polknout.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje mléko.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 60 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Probionex Kids tbl.60 obsahuje také navíc prebiotikum inulin.

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Probionex Kids tbl.60

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 349 Kč

(Doporučené akce: akční cena 299 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Probionex Kids tbl.60 zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.