Blog
Blog

Magnesium B6 Forte

Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Forte tbl.50
Doplněk stravy

Charakteristika:

Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy a napomáhá normální funkci svalů. Přípravek obsahuje magnesium ve formě citrátu s vysokou vstřebatelností. Obohaceno o vitamin B6 (pyridoxin). Doplněk stravy.

Složení:

Citrát hořečnatý (100 mg hořčíku Mg2+), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, stabilizátor: polyvinylpyrrolidon, protispékavá látka: oxid křemičitý, stearan hořečnatý, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2 mg.

Doporučené dávkování a způsob užití:

Děti od 6 let 1 tableta 1× denně. Děti od 12 let a dospělí 1 tableta 2× denně.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Obsah balení:

Balení obsahuje 50 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Forte tbl.50 obsahuje pouze vysoce vstřebatelnou organickou formu magnesia citrátu.

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Forte tbl.50

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 199 Kč

(Doporučené akce: akční cena 159 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Forte tbl.50 zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.