Blog
Blog

Magnesium B6 Citrate Rapid

Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Citrate Rapid eff.tbl.20
Doplněk stravy se sladidlem

Charakteristika:

Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy a napomáhá normální funkci svalů. Přípravek obsahuje magnesium ve formě citrátu s vysokou vstřebatelností ve formě šumivých tablet s citrónovým aromatem. Obohaceno o pyridoxin (vitamin B6). Ideální na rozpuštění ve sklenici vody, bez usazenin anorganických forem magnesia na dně. Doplněk stravy se sladidlem.

Složení:

Citrát hořečnatý (300 mg hořčíku Mg2+), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, plnidlo: sorbitol, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, protispékavá látka: kukuřičný škrob, sladidlo: sukralóza, aroma: citrónové aroma, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2 mg, barvivo: riboflavin.

Doporučené dávkování a způsob užití:

1 tableta 1× denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 20 šumivých tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Magnesium B6 Citrate Rapid eff.tbl.20 neobsahuje acesulfam K (E950), aspartam (E951), cyklamát sodný (E952), dihydrát sodné soli sacharinu (E954), draselná sůl acesulfamu (E962). Přípravek obsahuje magnesium ve formě citrátu s vysokou vstřebatelností.

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Citrate Rapid eff.tbl.20

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 129 Kč

(Doporučené akce: akční cena 99 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Magnesium B6 Citrate Rapid eff.tbl.20 zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.