Blog
Blog

Magnesii Lactici 500 mg

Dr.Candy Pharma Magnesii Lactici tbl.100x500mg
Doplněk stravy

Charakteristika:

Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy a napomáhá normální funkci svalů. Přípravek obsahuje magnesium ve formě laktátu s vysokou vstřebatelností. Doplněk stravy.

Složení:

Mléčnan hořečnatý (51 mg hořčíku Mg2+), plnidlo: laktóza, protispékavá látka: mastek, stearan hořečnatý, pojivo: želatina, rozvolňovadlo: ultraamylopektin, regulátor vlhkosti: oxid křemičitý.

Doporučené dávkování a způsob užití:

Dospělí a děti od 15 let užívají 2–4 tablety denně, děti od 6 do 15 let užívají 2 tablety denně, děti od 4 do 6 let užívají 1 tabletu denně. Těhotné a kojící ženy mohou užívat 2–4 tablety denně.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Obsahuje laktózu.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 100 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Magnesii Lactici tbl.100x500mg neobsahuje polyvinylpyrrolidon/povidon/PVP (E1201).

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Magnesii Lactici tbl.100x500mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 199 Kč

(Doporučené akce: akční cena 159 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Magnesii Lactici tbl.100x500mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.