Blog
Blog

Entero Premium 30 tob.

Dr.Candy Pharma Entero Premium tob.30x250mg
Doplněk stravy

Charakteristika:

Kvasinky saccharomyces boulardii jsou velmi odolné proti kyselému prostředí v žaludku a jsou schopny přežít cestu trávicím traktem. Kvasinky saccharomyces boulardii jsou odolné vůči antibiotikům. Stabilní složení. Doplněk stravy.

Složení:

Saccharomyces boulardii 250 mg, inulin 96,5 mg, plnidlo: hydroxypropylmethylcelulosa, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování a způsob užití:

1 tobolka 1–2× denně. Užívejte během jídla nebo po jídle. Tobolku lze zapít vodou nebo otevřít a obsah zamíchat s trochou tekutiny. Při užití nepijte teplé nebo kyselé nápoje.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 30 tobolek.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Entero Premium tob.30x250mg obsahuje také navíc prebiotikum inulin.

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Entero Premium tob.30x250mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 399 Kč

(Doporučené akce: akční cena 319 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Entero Premium tob.10x250mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.