Blog
Blog

Carbo medicinalis 300 mg

Dr.Candy Pharma Carbo medicinalis tbl.20x300mg
Doplněk stravy

Charakteristika:

Jedna tableta obsahuje 300 mg aktivního (medicinálního) uhlí, které snižuje nadměrnou střevní plynatost při dávkách minimálně 1 g (4 tablety) nejméně 30 minut před jídlem a minimálně 1 g (4 tablety) po jídle. Doplněk stravy.

Složení:

Aktivní uhlí 300 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, sacharóza, zvlhčující látka: arabská guma, protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování a způsob užití:

2-4 tablety 3-4x denně. Tablety se užívají celé a zapíjí se vodou nebo je lze nechat rozpustit v malém množství vody, důkladně rozmíchat a vypít. Dále je možno tablety rozkousat nebo rozdrtit a zapít vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Užíváte-li jakékoliv perorálně - ústy podávané léky, dodržujte interval alespoň 2 hodin mezi užitím přípravku Dr.Candy Pharma Carbo medicinalis tbl.20x300mg a Vašimi léky. Přípravek užívejte pouze krátkodobě.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 20 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr. Candy Pharma Carbo medicinalis neobsahuje oxidy a hydroxidy železa (E172), benzoan sodný (E211), polyvinylpyrrolidon/povidon/PVP (E1201).

 

Příbalový leták ke stažení:

Dr.Candy Pharma Carbo medicinalis tbl.20x300mg

 

Online lékárna

Doporučená cena: 99 Kč

(Doporučené akce: akční cena 79 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Carbo medicinalis tbl.20x300mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

            

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.

 

Článek na blogu

Pro pacienty

Vážení pacienti, ve spolupráci s RNDr. Jarmilou Janečkovou jsme si pro Vás na blogu připravili edukativní článek Něco o průjmu, kde si pro Vás RNDr. Jarmila Janečková připravila základní informace a tipy k této tematice.

Pro lékárníky

Vážení lékárníci, ve spolupráci s PharmDr. Alicí Sychrovou, Ph.D. jsme si pro Vás na blogu připravili odborný článek o účinné látce Carbo medicinalis. Článek určený výhradně pro odbornou veřejnost.