Blog
Blog

Biotin Plus

Dr.Candy Pharma Biotin Plus tbl.60
Doplněk stravy

Charakteristika:

Extra silný - 300 µg biotinu, komplexní složení. Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky. Přípravek dále obsahuje kyselinu pantothenovou, křemík a navíc složku PABA. Křemík pochází z přesličky rolní. Doplněk stravy.

Složení:

Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, křemík (přeslička rolní, oxid křemičitý) 15 mg, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, PABA 25 mg, zinek (oxid zinečnatý) 10 mg, protispékavá látka: stearan hořečnatý, vitamin B5 (kys. pantothenová; D-pantothenát vápenatý) 6 mg, biotin (vitamin H; D-biotin) 300 μg.

Doporučené dávkování a způsob užití:

1 tableta 1× denně.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení:

Balení obsahuje 60 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Biotin Plus tbl.60 je 2x silnější oproti přípravkům s pouze 150 μg biotinu, produkt navíc obsahuje křemík z přesličky rolní.

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Biotin Plus tbl.60

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 129 Kč

(Doporučené akce: akční cena 99 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Biotin Plus tbl.60 zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.