Blog
Blog

Aescin Premium tbl.30

Dr.Candy Pharma Aescin Premium tbl.30x20mg
Doplněk stravy

Charakteristika:

Přípravek Aescin Premium obsahuje kombinaci aescinu a vitaminu C. Zdrojem aescinu je extrakt z  plodů kaštanu koňského. Kaštan koňský napomáhá normální činnosti cévní soustavy a přispívá k úlevě při pocitu těžkých nohou. Doplněk stravy.

Složení:

Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, aescin (ext. ze semen kaštanu koňského) 20 mg, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, vitamin C (kys. L-askorbová) 20 mg, protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování a způsob užití:

Dospělí užívají prvních 14 dní 2 tablety 3× denně. Dále užívají 1 tabletu 3× denně. Tablety se užívají po jídle. Zapít sklenicí vody.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Aescin Premium déle než 2 měsíce. Užíváte-li léky s vlivem na srážlivost krve, poraďte se o užívání s lékařem nebo lékárníkem. Obsahuje aescin.

Uchovávání:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Obsah balení:

Balení obsahuje 30 tablet.

"Babiččina kontrola kvality"

Náš přípravek Dr.Candy Pharma Rutin Premium tbl.50x100mg/25mg neobsahuje hlinitý lak oranžové žluti (E110), oxid titaničitý (E171), polyvinylpyrrolidon/povidon/PVP (E1201).

 

Příbalový leták:

Dr.Candy Pharma Aescin Premium tbl.30x20mg

 

Online lékárna

DOPORUČENÁ CENA: 129 Kč

(Doporučené akce: akční cena 99 Kč nebo 2+1 zdarma na vybrané produkty Dr.Candy Pharma)

Aktualizováno k: 01. 01. 2024

 

Produkt Dr.Candy Pharma Aescin Premium tbl.30x20mg zakoupíte kromě celé řady kamenných lékáren i online. Pokud preferujete služby lékárenských eshopů, tak Vám můžeme doporučit následující internetové lékárny:

Pro otevření Vámi preferované online lékárny klikněte na její logo.